Привет :)
Докато събирах снимките за тази статия осъзнах ,че това ще е любимата ми до сега която съм писала.Статията ще е колекция от най-любимите ми маникюри ,които съм правила през годините.Докато преглеждах снимките трудно отделих тези които да включа,защото във всичките си рисунки съм вложила много старание,желание и усърдие.
Най - много харесвам тематичните маникюри,всеки нокът да е с различна рисунка и заедно всички да правят една обща по дадена тема.
Приятно гледане :).
започвам с най-любимия ми































