Показват се публикациите с етикет весел маникюр. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет весел маникюр. Показване на всички публикации

сряда, 21 септември 2016 г.

Колекция на моите любими маникюри


Привет :)

Докато събирах снимките за тази статия осъзнах ,че това ще е любимата ми до сега която съм писала.Статията ще е колекция от най-любимите ми маникюри ,които съм правила през годините.Докато преглеждах снимките трудно отделих тези които да включа,защото във всичките си рисунки съм вложила много старание,желание и усърдие.
Най - много харесвам тематичните маникюри,всеки нокът да е с различна рисунка и заедно всички да правят една обща по дадена тема.
Приятно гледане :).

започвам с най-любимия ми 
































понеделник, 29 юли 2013 г.

Летен маникюр със сладолед :)



Вдъхновена от последните ми покупки лакчетата на  Essence от лимитираната колекция Me&My ICE CREAM реших да си спретна маникюр декориран със сладолед ,е и по един кокосов коктейл за разкош....нека да е лято :).

Преди няколко дни си взех и четирите цвята от колекцията ,толкова много ми харесаха всичките,че не можах да избера само 1 или два .Когато тръгнах да се лакирам отново бях пред дилема кой цвят да избера ,декорацията я измислих лесно....подсказа ми я името на колекцията.В крайна сметка се спрях на  два цвята за маникюра ми : 02 ALWAYS IN MY MINT и   04 ICYLICIOUS.
И двата лака се нанасят лесно,четките са удобни.Необходими са два плътни слоя за да покрият добре.Имат много финни бляскави частици и блестят много дискретно на слънце .
Декорациите нарисувах с плоска четка и акрилни боички.


 ето ги всичките бонбонести цветове....ка да си избере човек :)
И още една много интересна готова декорация .Стикери със залепени перлички ,които също много ми харесаха и скоро ще пробвам.Много са ефектни и се надявам да са по тряйни от перличките в насипно състояние.



 



вторник, 14 май 2013 г.

Маникюр с котенца - фото урок стъпка по стъпка



Ето как да си направите този маникюр.
Необходимите материали са:
Розов лак за нокти
Инструмент за точки
Тънка четка за рисуване
Черна акрилна боичка


Първо лакираме ноктите с розовия лак за нокти.
 


След като лака е напълно сух започваме да рисуваме.Първо рисуваме главата на котетео.
 

След това рисуваме тялото
Продължаваме с рисуването на крачетата и опашката.Котето е готово.













След това с инструмента за точки правим вътрешната част на лапичките като слагаме 3 точки плътно една до друга и около тях правим и външната част на лапичките.







Накрая покрийте с топ лак за да запазите декорацията.